V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ
nepodceňuj znamení


anotace

Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš  často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. Kde Viktor, který si nechává říkat Falko, přišel k jizvě táhnoucí se napříč jeho tváří? Proč žije jen se svým strýcem? Co dělají  a kam tak často mizí? A hlavně, jaké tajemství se ti dva snaží za každou cenu udržet za dveřmi svého drahého domu?

Napínavý příběh, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno,
kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět,
ale jen sami sebe!

...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.

V zajetí vlčích máků je můj knižní debut, který vyšel 10. června 2019 u renomovaného nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. Kniha se zařadila spolu se třemi dalšími tituly českých autorek do nové edice Young Adult, kterou nakladatelství pokrylo všechny základní žánry (fantasy, romantika, napětí a thriller). Titul je možné zakoupit ve všech hlavních online knihkupectvích i v kamenných prodejnách po celé zemi (i na Slovensku). Kniha také vyšla jako e-book. V listopadu 2019 proběhl společný křest všech titulů edice v knihkupectví Luxor na Václavské náměstí v Praze. Kmotry byli spisovatel Pavel Renčín, spisovatelka Helena Rytířová a herečka Kamila Janovičová. Pokud máte zájem o spolupráci, sjeďte prosím až na konec stránky ↓


Tištěná knia
název:
V zajetí vlčích máků
podtitul:
nepodceňuj znamení
autor:
Dominika Digtyar
žánr
: beletrie, ya / na - fikce
edice: Young Adult
počet stran: 344
vazba:
pevná šitá vazba, 145×210
váha: 0,49 kg
datum vydání
: 10/06/2019
nakladatelství: Grada - Cosmopolis
ISBN: 978-80-271-2094-9

E-kniha
formát:
ePUB | PDF | Kindle (MOBI)
velikost: 1.59 MB | 1.88 MB | 0.58 MB
druh ochrany: Sociální ochrana

názory na knihu a recenze

Proč se na obálce jmenuju Dominika Digtyar a ne Vaňková?


Velká otázka, co? :D Není to pro to, že bych byla fouňa a rodná Vaňková mi nebyla dost dobrá :) Ale zkrátka pro to, že to je mé nové jméno, Michalovo. Naše. Pan a paní... a tak dále, to znáte :) A jelikož úřední razítka (a kdyby jen ta, co teprve všechno to zařizování!) trvají déle, než se mi poštěstilo vydat můj ohromný sen, nechtěla jsem dělat zmatky. No dobrá, zmatky z toho možná jsou teď, ale tak, jak si na nové jméno zvyknu já, tak určitě i vy. Protože - a to si zapište do notesů - já touhle jednou knížkou zdaleka nekončím, já touhle první knížkou teprve celý to dobrodružství začínám!

Tak to já jen tak, že až uvidíte v knihkupectví povědomou knížku a na obálce Dominiku, ale s "blbým" příjmením, tak je to v pohodě, je to dobře :D  To jsem já, Dominika Digtyar, těší mě, světe :)

UPDATE - od 15/6/2020 jsem už oficiálně jen, vdaná paní, Dominika Digtyar :)


KAM NA NI

  • sleduj a označuj knihu na sociálních sítí pod #VZajetiVlcichMaku
  • na domovských stránkách nakladatelství GRADA
  • na databázeknih.cz , cbdb.cz nebo na goodreads.com můžeš napsat a pročíst komentáře i recenze, knihu ohodnotit a uložit si ji do svých seznamů
  • zákulisárny, fotky a historky najdeš jedině u mě na facebooku! nebo na instagramu :)
  • další informace na Googlu, k sehnání po celé zemi v kamenných i online schopech, jako tištěná kniha i jako e-book

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYZaujala tě kniha?
Udělej (si) radost a kup ji sobě nebo jinému čtenáři!

Koupí a přečtením vyrobíš jednu šťastnou, vděčnou holku, DĚKUJU ti za důvěru a podporu!

Informace pro čtenáře, recenzenty a zájemce o spolupráci

Pokud jsi čtenář, bloger nebo recenzent, a chceš se mě na něco zeptat, nebo mi dát vědět, jak se ti kniha líbila, můžeš mi napsat na e-mail (dominika.digtyar@gmail.com) nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže. Ráda si přečtu tvoji zprávu, recenzi, názor i kritiku. Věř mi, že jakákoliv zpětná vazba je pro mě důležitá a navíc oceňuju čas, který jsi mě a mé knize věnoval/a! :)

Nevím, jak tenhle "sektor" nazvat, takže kulantně: pokud jsi "zájemce o spolupráci", neváhej se mi ozvat (e-mail: dominika.digtyar@gmail.com, nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže). Ráda poskytnu rozhovor (pro časopis, blog, osobní stránky,...), přijdu povídat o psaní na besedu, přijedu na knižní událost nebo se zůčastním vaší akce, na které byste mě rádi přivítali. Pokud o mně chcete napsat nebo použít nějaké moje fotky, prosím, dejte mi vědět, určitě v tom nebude problém, ráda poskytnu podklady. Nebráním se (téměř!) jakékoliv události nebo projektu!
Za vaše nabídky a návrhy budu ráda.

. . .

Dosavadní události: Dva křty knih (V zajetí vlčích máků (Václavké náměstí, Luxor), DivergentCzech (Praha, kavárna NONA); beseda o knížkách a psaní na základní škole pro děti z prvního stupně (zcela upřímně, byly nadšené! - Poděbrady), několik rozhovorů, medailonek knihy v časopise (Joy, XB-1), natočení několika video spotů s nakladatelstvím


RYCHLÝ KONTAKT


* v rámci nového zákona o ochraně osobních údajů GDPR prohlašuji, že tvůj e-mail, který zadáš, abychom se spolu mohli domluvit na platbě a odeslání diářů, nebude nijak dále využíván, nebudu ti na něj posílat newsletter, ani milostná psaní a už vůbec - chraňměrukapáně! - ho nepředám nikomu dalšímu ani neumožním přístup k němu. Jak? Smažu ho :) Pokud si se mnou ale budeš chtít i tak psát, klidně můžeme! :) To samé platí pro nutné vyplnění e-mailu kdekoliv na blogu, aby ti mohli být následně zaslány příslušné po(d)klady nebo dary a tvůj e-mail bude použit jen k tomu, k čemu slíbím a na tak dlouho, dokud spolu tu záležitost nevyřešíme a neuzavřeme, tak přísahám!