V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ
nepodceňuj znamení


anotace

Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš  často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. Kde Viktor, který si nechává říkat Falko, přišel k jizvě táhnoucí se napříč jeho tváří? Proč žije jen se svým strýcem? Co dělají  a kam tak často mizí? A hlavně, jaké tajemství se ti dva snaží za každou cenu udržet za dveřmi svého drahého domu?

Napínavý příběh, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno,
kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět,
ale jen sami sebe!

...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.

HLASUJTE PRO MOU KNIHU

WWW.KNIHAROKU.CZ

Do ankety KnihyRoku 2020 byla nominována má kniha V zajetí vlčích máků a to pro kategorii Young Adult. Hlasovat pro ni můžete do 30/9/2020 a za každou vaši podporu budu vděčná!

V zajetí vlčích máků je můj knižní debut, který vyšel 10. června 2019 u renomovaného nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. Kniha se zařadila spolu se třemi dalšími tituly českých autorek do nové edice Young Adult, kterou nakladatelství pokrylo všechny základní žánry (fantasy, romantika, napětí a thriller). Titul je možné zakoupit ve všech hlavních online knihkupectvích i v kamenných prodejnách po celé zemi (i na Slovensku). Kniha také vyšla jako e-book. V listopadu 2019 proběhl společný křest všech titulů edice v knihkupectví Luxor na Václavské náměstí v Praze. Kmotry byli spisovatel Pavel Renčín, spisovatelka Helena Rytířová a herečka Kamila Janovičová. Pokud máte zájem o spolupráci, sjeďte prosím až na konec stránky ↓


Tištěná knia
název:
V zajetí vlčích máků
podtitul:
nepodceňuj znamení
autor:
Dominika Digtyar
žánr
: beletrie, ya / na - fikce
edice: Young Adult
počet stran: 344
vazba:
pevná šitá vazba, 145×210
váha: 0,49 kg
datum vydání
: 10/06/2019
nakladatelství: Grada - Cosmopolis
ISBN: 978-80-271-2094-9

E-kniha
formát:
ePUB | PDF | Kindle (MOBI)
velikost: 1.59 MB | 1.88 MB | 0.58 MB
druh ochrany: Sociální ochrana

názory na knihu a recenze

Proč se na obálce jmenuju Dominika Digtyar a ne Vaňková?


Velká otázka, co? :D Není to pro to, že bych byla fouňa a rodná Vaňková mi nebyla dost dobrá :) Ale zkrátka pro to, že to je mé nové jméno, Michalovo. Naše. Pan a paní... a tak dále, to znáte :) A jelikož úřední razítka (a kdyby jen ta, co teprve všechno to zařizování!) trvají déle, než se mi poštěstilo vydat můj ohromný sen, nechtěla jsem dělat zmatky. No dobrá, zmatky z toho možná jsou teď, ale tak, jak si na nové jméno zvyknu já, tak určitě i vy. Protože - a to si zapište do notesů - já touhle jednou knížkou zdaleka nekončím, já touhle první knížkou teprve celý to dobrodružství začínám!

Tak to já jen tak, že až uvidíte v knihkupectví povědomou knížku a na obálce Dominiku, ale s "blbým" příjmením, tak je to v pohodě, je to dobře :D  To jsem já, Dominika Digtyar, těší mě, světe :)

UPDATE - od 15/6/2020 jsem už oficiálně jen, vdaná paní, Dominika Digtyar :)


KAM NA NI

  • sleduj a označuj knihu na sociálních sítí pod #VZajetiVlcichMaku
  • na domovských stránkách nakladatelství GRADA
  • na databázeknih.cz , cbdb.cz nebo na goodreads.com můžeš napsat a pročíst komentáře i recenze, knihu ohodnotit a uložit si ji do svých seznamů
  • zákulisárny, fotky a historky najdeš jedině u mě na facebooku! nebo na instagramu :)
  • další informace na Googlu, k sehnání po celé zemi v kamenných i online schopech, jako tištěná kniha i jako e-book

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY



Zaujala tě kniha?
Udělej (si) radost a kup ji sobě nebo jinému čtenáři!

Koupí a přečtením vyrobíš jednu šťastnou, vděčnou holku, DĚKUJU ti za důvěru a podporu!

Informace pro čtenáře, recenzenty a zájemce o spolupráci

Pokud jsi čtenář, bloger nebo recenzent, a chceš se mě na něco zeptat, nebo mi dát vědět, jak se ti kniha líbila, můžeš mi napsat na e-mail (dominika.digtyar@gmail.com) nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže. Ráda si přečtu tvoji zprávu, recenzi, názor i kritiku. Věř mi, že jakákoliv zpětná vazba je pro mě důležitá a navíc oceňuju čas, který jsi mě a mé knize věnoval/a! :)

Nevím, jak tenhle "sektor" nazvat, takže kulantně: pokud jsi "zájemce o spolupráci", neváhej se mi ozvat (e-mail: dominika.digtyar@gmail.com, nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže). Ráda poskytnu rozhovor (pro časopis, blog, osobní stránky,...), přijdu povídat o psaní na besedu, přijedu na knižní událost nebo se zůčastním vaší akce, na které byste mě rádi přivítali. Pokud o mně chcete napsat nebo použít nějaké moje fotky, prosím, dejte mi vědět, určitě v tom nebude problém, ráda poskytnu podklady. Nebráním se (téměř!) jakékoliv události nebo projektu!
Za vaše nabídky a návrhy budu ráda.

. . .

Dosavadní události: Dva křty knih (V zajetí vlčích máků (Václavké náměstí, Luxor), DivergentCzech (Praha, kavárna NONA); beseda o knížkách a psaní na základní škole pro děti z prvního stupně (zcela upřímně, byly nadšené! - Poděbrady), několik rozhovorů, medailonek knihy v časopise (Joy, XB-1), natočení několika video spotů s nakladatelstvím


RYCHLÝ KONTAKT


* v rámci nového zákona o ochraně osobních údajů GDPR prohlašuji, že tvůj e-mail, který zadáš, abychom se spolu mohli domluvit na platbě a odeslání diářů, nebude nijak dále využíván, nebudu ti na něj posílat newsletter, ani milostná psaní a už vůbec - chraňměrukapáně! - ho nepředám nikomu dalšímu ani neumožním přístup k němu. Jak? Smažu ho :) Pokud si se mnou ale budeš chtít i tak psát, klidně můžeme! :) To samé platí pro nutné vyplnění e-mailu kdekoliv na blogu, aby ti mohli být následně zaslány příslušné po(d)klady nebo dary a tvůj e-mail bude použit jen k tomu, k čemu slíbím a na tak dlouho, dokud spolu tu záležitost nevyřešíme a neuzavřeme, tak přísahám!