V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ
nepodceňuj znamení


anotace

Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš  často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. Kde Viktor, který si nechává říkat Falko, přišel k jizvě táhnoucí se napříč jeho tváří? Proč žije jen se svým strýcem? Co dělají  a kam tak často mizí? A hlavně, jaké tajemství se ti dva snaží za každou cenu udržet za dveřmi svého drahého domu?

Napínavý příběh, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno,
kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět,
ale jen sami sebe!

...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.V zajetí vlčích máků je můj knižní debut, který vyšel 10. června 2019 u renomovaného nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. Kniha se zařadila do nové edice Young Adult. Kniha vyšla i jako e-book. V listopadu 2019 proběhl společný křest všech titulů edice v knihkupectví Luxor na Václavské náměstí v Praze. 

TIŠTĚNÁ KNIHA 

název: V zajetí vlčích máků
podtitul: nepodceňuj znamení
autor: Dominika Digtyar
žánr: beletrie, ya / na - fikce
počet stran: 344
vazba: pevná šitá vazba, 145×210
váha: 0,49 kg
datum vydání: 10/06/2019
ISBN: 978-80-271-2094-9

E-kniha

formát: ePUB | PDF | Kindle (MOBI)
velikost: 1.59 MB | 1.88 MB | 0.58 MB
druh ochrany: Sociální ochrana 
nakladatelství: Grada - Cosmopolis

prvních 61 stran k přečtení zdarma

Váháš, jestli je kniha V zajetí vlčích máků tvůj šálek kávy? Mám pro tebe řešení! 

Stáhni si pdfko s prvními 61 stranami - celými 8 kapitolami - úplně ZDARMA a pusť se rovnou do toho. Věřím, že to je dostatečný rozsah (skoro šestina knihy!), z kterého už natuty budeš vědět, že tuhle knížku si prostě (ne)CHCEŠ přečíst! Žádný háček v tom nehledej, žádné mezery v textu nečekej. Stačí jen zadat e-mail, na který chceš ukázku zaslat a to je celý, pak už se můžeš ponořit do čtení. 

názory na knihu a recenze

Bol to krásny príbeh. 

Dominika, veľmi pekne ďakujem za možnosť prečítať a hlavne dočítať tento príbeh. 

Prečítala som v živote všelijaké knihy, aj svetoznámych spisovateľov, ale mnohé Tvoje opisy, niektoré realistické dialógy, zaujímavé scény a nápady mi vyrážali dych a ja som si uvedomila, o koľko si lepšia autorka ako ja.

Veronika Valent

spisovatelka, čtenář

soukromá zpráva

mám přečteno ;) hotovo za jednu polévkovou misku kafe a jedny jahody se salkem. 
Začátek je sice oddechovka, což mi vůbec nevadí - upřímně mě docela vytáčí když na mě autor hned ze začátku vytáhne pětadvacet jmen a už to jede... (...) určitě je dobré postavy nějak vysvětlit a uvést. Což mi připomíná, že ty popisy tam máš hezky propracované a akorát tak dlouhé - vtáhnou do děje, ale člověk nemusí půl hodiny umírat nad popisem každý kapky rosy. 

Akčního středu jsem se trochu bála a nevěděla jsem co čekat, ale nedržela ses zpátky a nasadila rovnou mafii a hrdinům dala dobré důvody, proč by se měli bát. Prostě druhá a třetí akční část jsou skvělý a ani ne nějak předvídatelný. (...) 

Postavy jsou všechny sympatické, věrohodné a jednají logicky. I v první klidnější části všechno odsýpá a tak je to až do konce.

Díky za svěření tvého díla do mých rukou:)

Karolína

čtenář

soukromá zpráva


Před samotným vydáním měla kniha jenom na serveru www.piste-povidky.cz obrovský ohlas čtenářů. 
Za dobu zveřejňování na těchto stránkách to bylo:
přes 9.458 čtení   •   39 komentářů   •   a průměrné hodnocení 1.0 (známkování jako ve škole).

Děkuji vám, přátelé čtenáři, kolegové autoři. Za všechnu podporu, připomínky, rady i povzbuzení a pochvaly!

Proč se na obálce jmenuju Dominika Digtyar a ne Vaňková?


Velká otázka, co? :D Není to pro to, že bych byla fouňa a rodná Vaňková mi nebyla dost dobrá :) Ale zkrátka pro to, že to je mé nové jméno, Michalovo. Naše. Pan a paní... a tak dále, to znáte :) A jelikož úřední razítka (a kdyby jen ta, co teprve všechno to zařizování!) trvají déle, než se mi poštěstilo vydat můj ohromný sen, nechtěla jsem dělat zmatky. No dobrá, zmatky z toho možná jsou teď, ale tak, jak si na nové jméno zvyknu já, tak určitě i vy. Protože - a to si zapište do notesů - já touhle jednou knížkou zdaleka nekončím, já touhle první knížkou teprve celý to dobrodružství začínám!

Tak to já jen tak, že až uvidíte v knihkupectví povědomou knížku a na obálce Dominiku, ale s "blbým" příjmením, tak je to v pohodě, je to dobře :D  To jsem já, Dominika Digtyar, těší mě, světe :)

UPDATE - od 15/6/2020 jsem už oficiálně jen, vdaná paní, Dominika Digtyar :)


KAM NA NI

  • knihu s podpisem a věnováním, ve vymazleném dárkovém balíčku zakoupíte pouze u mě - zde.
  • sleduj a označuj knihu na sociálních sítí pod #VZajetiVlcichMaku
  • na databázeknih.cz , cbdb.cz nebo na goodreads.com můžeš napsat a pročíst komentáře i recenze a knihu ohodnotit
  • zákulisárny, fotky a historky najdeš jedině u mě na facebooku! nebo na instagramu :) 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYZaujala tě kniha?
Udělej (si) radost a kup ji sobě nebo jinému čtenáři -
s podpisem, věnováním a ve vymazleným balíčku!

» Koupí a přečtením vyrobíš jednu šťastnou, vděčnou holku, DĚKUJU ti za důvěru a podporu! «

Informace pro čtenáře, recenzenty a zájemce o spolupráci

Pokud jsi čtenář, bloger nebo recenzent, a chceš se mě na něco zeptat, nebo mi dát vědět, jak se ti kniha líbila, můžeš mi napsat na e-mail (dominika.digtyar@gmail.com) nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže. Ráda si přečtu tvoji zprávu, recenzi, názor i kritiku. Věř mi, že jakákoliv zpětná vazba je pro mě důležitá a navíc oceňuju čas, který jsi mě a mé knize věnoval/a! :)

Nevím, jak tenhle "sektor" nazvat, takže kulantně: pokud jsi "zájemce o spolupráci", neváhej se mi ozvat (e-mail: dominika.digtyar@gmail.com, nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže). Ráda poskytnu rozhovor (pro časopis, blog, osobní stránky,...), přijdu povídat o psaní na besedu, přijedu na knižní událost nebo se zůčastním vaší akce, na které byste mě rádi přivítali. Pokud o mně chcete napsat nebo použít nějaké moje fotky, prosím, dejte mi vědět, určitě v tom nebude problém, ráda poskytnu podklady. Nebráním se (téměř!) jakékoliv události nebo projektu!
Za vaše nabídky a návrhy budu ráda.

. . .

Dosavadní události: Dva křty knih (V zajetí vlčích máků (Václavké náměstí, Luxor), DivergentCzech (Praha, kavárna NONA); beseda o knížkách a psaní na základní škole pro děti z prvního stupně (zcela upřímně, byly nadšené! - Poděbrady), několik rozhovorů, medailonek knihy v časopise (Joy, XB-1), natočení několika video spotů s nakladatelstvím


RYCHLÝ KONTAKT


* v rámci nového zákona o ochraně osobních údajů GDPR prohlašuji, že tvůj e-mail, který zadáš, abychom se spolu mohli domluvit na platbě a odeslání diářů, nebude nijak dále využíván, nebudu ti na něj posílat newsletter, ani milostná psaní a už vůbec - chraňměrukapáně! - ho nepředám nikomu dalšímu ani neumožním přístup k němu. Jak? Smažu ho :) Pokud si se mnou ale budeš chtít i tak psát, klidně můžeme! :) To samé platí pro nutné vyplnění e-mailu kdekoliv na blogu, aby ti mohli být následně zaslány příslušné po(d)klady nebo dary a tvůj e-mail bude použit jen k tomu, k čemu slíbím a na tak dlouho, dokud spolu tu záležitost nevyřešíme a neuzavřeme, tak přísahám!