V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ
nepodceňuj znamení


anotace

Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš  často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. Kde Viktor, který si nechává říkat Falko, přišel k jizvě táhnoucí se napříč jeho tváří? Proč žije jen se svým strýcem? Co dělají  a kam tak často mizí? A hlavně, jaké tajemství se ti dva snaží za každou cenu udržet za dveřmi svého drahého domu?

Napínavý příběh, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno,
kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět,
ale jen sami sebe!

...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.

V zajetí vlčích máků je můj knižní debut, který vyšel 10. června 2019 u renomovaného nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. Kniha se zařadila do nové edice Young Adult. Kniha vyšla i jako e-book. V listopadu 2019 proběhl společný křest všech titulů edice v knihkupectví Luxor na Václavské náměstí v Praze. Pokud máte zájem o koupi mé knihy nebo spolupráci, sjeďte prosím až na konec stránky ↓


Tištěná knia
název:
V zajetí vlčích máků
podtitul:
nepodceňuj znamení
autor:
Dominika Digtyar
žánr
: beletrie, ya / na - fikce
edice: Young Adult
počet stran: 344
vazba:
pevná šitá vazba, 145×210
váha: 0,49 kg
datum vydání
: 10/06/2019
ISBN: 978-80-271-2094-9

E-kniha
formát:
ePUB | PDF | Kindle (MOBI)
velikost: 1.59 MB | 1.88 MB | 0.58 MB
druh ochrany: Sociální ochrana 
nakladatelství: Grada - Cosmopolis

názory na knihu a recenze

Bol to krásny príbeh. 

Dominika, veľmi pekne ďakujem za možnosť prečítať a hlavne dočítať tento príbeh. 

Prečítala som v živote všelijaké knihy, aj svetoznámych spisovateľov, ale mnohé Tvoje opisy, niektoré realistické dialógy, zaujímavé scény a nápady mi vyrážali dych a ja som si uvedomila, o koľko si lepšia autorka ako ja.

Veronika Valent

spisovatelka, čtenář

soukromá zpráva

mám přečteno ;) hotovo za jednu polévkovou misku kafe a jedny jahody se salkem. 
Začátek je sice oddechovka, což mi vůbec nevadí - upřímně mě docela vytáčí když na mě autor hned ze začátku vytáhne pětadvacet jmen a už to jede... (...) určitě je dobré postavy nějak vysvětlit a uvést. Což mi připomíná, že ty popisy tam máš hezky propracované a akorát tak dlouhé - vtáhnou do děje, ale člověk nemusí půl hodiny umírat nad popisem každý kapky rosy. 

Akčního středu jsem se trochu bála a nevěděla jsem co čekat, ale nedržela ses zpátky a nasadila rovnou mafii a hrdinům dala dobré důvody, proč by se měli bát. Prostě druhá a třetí akční část jsou skvělý a ani ne nějak předvídatelný. (...) 

Postavy jsou všechny sympatické, věrohodné a jednají logicky. I v první klidnější části všechno odsýpá a tak je to až do konce.

Díky za svěření tvého díla do mých rukou:)

Karolína

čtenáře

soukromá zpráva


Před samotným vydáním měla kniha jenom na serveru www.piste-povidky.cz obrovský ohlas čtenářů. 
Za dobu zveřejňování na těchto stránkách to bylo:
přes 9.458 čtení   •   39 komentářů   •   a průměrné hodnocení 1.0 (známkování jako ve škole).

Děkuji vám, přátelé čtenáři, kolegové autoři. Za všechnu podporu, připomínky, rady i povzbuzení a pochvaly!

Proč se na obálce jmenuju Dominika Digtyar a ne Vaňková?


Velká otázka, co? :D Není to pro to, že bych byla fouňa a rodná Vaňková mi nebyla dost dobrá :) Ale zkrátka pro to, že to je mé nové jméno, Michalovo. Naše. Pan a paní... a tak dále, to znáte :) A jelikož úřední razítka (a kdyby jen ta, co teprve všechno to zařizování!) trvají déle, než se mi poštěstilo vydat můj ohromný sen, nechtěla jsem dělat zmatky. No dobrá, zmatky z toho možná jsou teď, ale tak, jak si na nové jméno zvyknu já, tak určitě i vy. Protože - a to si zapište do notesů - já touhle jednou knížkou zdaleka nekončím, já touhle první knížkou teprve celý to dobrodružství začínám!

Tak to já jen tak, že až uvidíte v knihkupectví povědomou knížku a na obálce Dominiku, ale s "blbým" příjmením, tak je to v pohodě, je to dobře :D  To jsem já, Dominika Digtyar, těší mě, světe :)

UPDATE - od 15/6/2020 jsem už oficiálně jen, vdaná paní, Dominika Digtyar :)


KAM NA NI

  • knihu s podpisem a věnováním, ve vymazleném dárkovém balíčku zakoupíte pouze u mě - zde.
  • sleduj a označuj knihu na sociálních sítí pod #VZajetiVlcichMaku
  • na databázeknih.cz , cbdb.cz nebo na goodreads.com můžeš napsat a pročíst komentáře i recenze a knihu ohodnotit
  • zákulisárny, fotky a historky najdeš jedině u mě na facebooku! nebo na instagramu :) 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYZaujala tě kniha?
Udělej (si) radost a kup ji sobě nebo jinému čtenáři -
s podpisem, věnováním a ve vymazleným balíčku!

» Koupí a přečtením vyrobíš jednu šťastnou, vděčnou holku, DĚKUJU ti za důvěru a podporu! «

Informace pro čtenáře, recenzenty a zájemce o spolupráci

Pokud jsi čtenář, bloger nebo recenzent, a chceš se mě na něco zeptat, nebo mi dát vědět, jak se ti kniha líbila, můžeš mi napsat na e-mail (dominika.digtyar@gmail.com) nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže. Ráda si přečtu tvoji zprávu, recenzi, názor i kritiku. Věř mi, že jakákoliv zpětná vazba je pro mě důležitá a navíc oceňuju čas, který jsi mě a mé knize věnoval/a! :)

Nevím, jak tenhle "sektor" nazvat, takže kulantně: pokud jsi "zájemce o spolupráci", neváhej se mi ozvat (e-mail: dominika.digtyar@gmail.com, nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže). Ráda poskytnu rozhovor (pro časopis, blog, osobní stránky,...), přijdu povídat o psaní na besedu, přijedu na knižní událost nebo se zůčastním vaší akce, na které byste mě rádi přivítali. Pokud o mně chcete napsat nebo použít nějaké moje fotky, prosím, dejte mi vědět, určitě v tom nebude problém, ráda poskytnu podklady. Nebráním se (téměř!) jakékoliv události nebo projektu!
Za vaše nabídky a návrhy budu ráda.

. . .

Dosavadní události: Dva křty knih (V zajetí vlčích máků (Václavké náměstí, Luxor), DivergentCzech (Praha, kavárna NONA); beseda o knížkách a psaní na základní škole pro děti z prvního stupně (zcela upřímně, byly nadšené! - Poděbrady), několik rozhovorů, medailonek knihy v časopise (Joy, XB-1), natočení několika video spotů s nakladatelstvím


RYCHLÝ KONTAKT


* v rámci nového zákona o ochraně osobních údajů GDPR prohlašuji, že tvůj e-mail, který zadáš, abychom se spolu mohli domluvit na platbě a odeslání diářů, nebude nijak dále využíván, nebudu ti na něj posílat newsletter, ani milostná psaní a už vůbec - chraňměrukapáně! - ho nepředám nikomu dalšímu ani neumožním přístup k němu. Jak? Smažu ho :) Pokud si se mnou ale budeš chtít i tak psát, klidně můžeme! :) To samé platí pro nutné vyplnění e-mailu kdekoliv na blogu, aby ti mohli být následně zaslány příslušné po(d)klady nebo dary a tvůj e-mail bude použit jen k tomu, k čemu slíbím a na tak dlouho, dokud spolu tu záležitost nevyřešíme a neuzavřeme, tak přísahám!