V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ
prvních 61 stran k přečtení zdarma

Váháš, jestli je kniha V zajetí vlčích máků tvůj šálek kávy? Mám pro tebe řešení!

Stáhni si pdfko s prvními 61 stranami - celými 8 kapitolami - úplně ZDARMA a pusť se rovnou do toho. Věřím, že to je dostatečný rozsah (skoro šestina knihy!), z kterého už natuty budeš vědět, že tuhle knížku si prostě (ne)CHCEŠ přečíst! Žádný háček v tom nehledej, žádné mezery v textu nečekej. Stačí jen zadat e-mail, na který chceš ukázku zaslat a to je celý, pak už se můžeš ponořit do čtení. 

  • ukázka je zdarma a ničím se jejím stažením nezavazuješ
  • po zadání svého e-mailu prosím kontroluj poštu, a to i hromadnou a spam
  • v případě, že ukázku v mailu nenalezneš, napiš mi, někde na cestě se musela ztratit
  • ukázku není dovoleno bez souhlasu autora (mě) dále šířit, předávat dalším osobám a je zakázáno ji vydávat za vlastní!!

Pořád váháš?

o knize

anotace

Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. Kde Viktor, který si nechává říkat Falko, přišel k jizvě táhnoucí se napříč jeho tváří? Proč žije jen se svým strýcem? Co dělají a kam tak často mizí? A hlavně, jaké tajemství se ti dva snaží za každou cenu udržet za dveřmi svého drahého domu?

Napínavý příběh, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno, kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět, ale jen sami sebe!

...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.


název: V zajetí vlčích máků
podtitul:
nepodceňuj znamení
autor:
Dominika Digtyar
žánr
: beletrie, ya / na - fikce
počet stran: 344
vazba:
pevná šitá vazba, 145×210
váha: 0,49 kg
datum vydání
: 10/06/2019
ISBN: 978-80-271-2094-9 

ohlasy na knihu

Atmosféra je prostě boží. Knížka se navíc čte naprosto sama a nejen dialogy jsou od začátku do konce prošpikované vtipnými replikami, že i když jde o životy, zkrátka se nepřestanete smát. Shrnuto a podtrženo - tohle si prostě přečíst chcete!

Metalhead Booklover

Zaujetí pro svůj příběh, čtivý styl a jemně ironický nadhled autorka neztratí ani zde. A to je dobře. Takže ano, je to zase "jen" další young adult romance, ale Dominika Digtyar ji dokáže napsat se stylistickými a psychologickými dovednostmi, jež překonávají i světové instantní bestselery žánru. Což není málo.

časopis XB-1

Kniha V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ vás na začátku chytne do svých spárů a vy zůstane v jejím zajetí až do úplného konce. Tento YA román rozhodně baví

knihazaknihou.cz

Dominika, veľmi pekne ďakujem za možnosť prečítať a hlavne dočítať tento príbeh. Prečítala som v živote všelijaké knihy, aj svetoznámych spisovateľov, ale mnohé Tvoje opisy, niektoré realistické dialógy, zaujímavé scény a nápady mi vyrážali dych a ja som si uvedomila, o koľko si lepšia autorka ako ja.

Veronika Valent 


Zaujalo? Tak jdeme knihu rovnou koupit!