OBCHOD - MACRAMÉ


objednávkový formulář macramé

zde prosím vyplňte všechny údaje a já vám zpět na uvedený e-mail zašlu potvrzení objednávky a podklady k platběCENA: 289 Kč + poštovné 

*bez květináče, květiny a háčkuJemný, ručně drhaný macrame
závěs na květináč.

ROZMĚRY:
celková délka (od dřeva po uzel): 65 cm
délka 1 (od dřeva po první drhání): 30 cm
délka 2 (vložený květináč): výška 12,5 cm, kónický, vrchní obvod cca 15 cm
délka 3 (od prvního drhání k uzlu): 35 cm

Délku lze prodloužit o přidání šňůrky, která nastaví velikost mezi uchycením a dřevem (viz foto). Dolní šňůrky pod uzlem jdou libovolně zkrátit - nechám na vás, dodávám v plných rozměrech, abyste si mohli upravit.

průměr (hrubost) šňůr 3-5 mm
celkem z 20 m materiálu

barva světlá, béžová

UPOZORNĚNÍ
Každý závěs je unikátní a jeho podoba a rozměry se můžou mírně lišit. Není v mých silách vytvořit každý identický, tento obrázek berte tedy prosím jako ilustrační. Snažím se mu maximálně přiblížit, ale výsledný macramé závěs, který obdržíte, se může v detailech lišit.

Závěs se po zavěšení netočí a nepřetáčí.

informace k objednávkám

KOMUNIKACE: Po odeslání jakéhokoliv formuláře prosím kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak informovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit. Kontrolujte prosím i spam nebo hromadnou poštu a podobně, je možné, tam může můj e-mail s informacemi pro vás zapadnout. Pokud vám ode mě nic nepřišlo ani tak, určitě mi napiště přímo, nebo přes sociální sítě. Na vaši objednávku reaguju maximálně do jednoho dne (spíše do pár hodin).

PLATBA - Platba je možná pouze převodem na účet (případně na fakturu). Možnost platby na dobírku bohužel není možná a to z důvodu a) nevyzvednutá kniha s věnováním se stává znehodnocenou a není možný její další prodej, b) dobírka zvyšuje konečnou cenu knihy, c) bohužel je vysoký počet nevyzvednutých zásilek s platbou na dobírku, za které odesílatel (já) ale musí uhradit poštovné. Tímto se snažím pouze předejít nepříjemnostem. Ihned po připsání peněz na účet bude zásilka bez zbytečných odkladů odeslána na adresu, kterou uvedete.

ODESLÁNÍ - Veškeré produkty desílám v co nejkratším termínu bez zbytečných odkladů po připsání peněz na účet (případně dle domluvy nebo dostupnosti). Zasílám přes Zásilkovnu, případně po domluvě nebo z jiných důvodů přes Českou poštu. Vždy hledám a volím nejlevnější a nejspolehlivější cestu k vám.

VRÁCENÍ - Zakoupená kniha, v které je věnování (nikoli pouze podpis) nelze bohužel ze zjevných důvodů vrátit.

VÍCE V OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH A GDPR