OBCHOD


cena 349 Kč 

V této ceně je zahrnut balíček, který obsahuje:
+ 1x tištěná kniha V zajetí vlčích máků (s podpisem / věnování) 

+ dárek čtenářský zápisník ZAZA 
+ dobrota ke čtení
+ spešl záložka, jejíž význam pochopíš během čtení
+ poštovné
- z každé prodané knihy daruji část peněz na výsadbu stromů na sázíme budoucnost, jako rovnováhu za papír knihy a balení
- baleno do ze 70% recyklovaného a recyklovatelného materiálu

o knize

anotace:

Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. Kde Viktor, který si nechává říkat Falko, přišel k jizvě táhnoucí se napříč jeho tváří? Proč žije jen se svým strýcem? Co dělají a kam tak často mizí? A hlavně, jaké tajemství se ti dva snaží za každou cenu udržet za dveřmi svého drahého domu?

Napínavý příběh, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno, kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět, ale jen sami sebe!

...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.


název: V zajetí vlčích máků
podtitul:
nepodceňuj znamení
autor:
Dominika Digtyar
žánr
: beletrie, ya / na - fikce
počet stran: 344
vazba:
pevná šitá vazba, 145×210
váha: 0,49 kg
ISBN: 978-80-271-2094-9

ohlasy na knihu

Atmosféra je prostě boží. Knížka se navíc čte naprosto sama a nejen dialogy jsou od začátku do konce prošpikované vtipnými replikami, že i když jde o životy, zkrátka se nepřestanete smát. Shrnuto a podtrženo - tohle si prostě přečíst chcete!

Metalhead Booklover

Zaujetí pro svůj příběh, čtivý styl a jemně ironický nadhled autorka neztratí ani zde. A to je dobře. Takže ano, je to zase "jen" další young adult romance, ale Dominika Digtyar ji dokáže napsat se stylistickými a psychologickými dovednostmi, jež překonávají i světové instantní bestselery žánru. Což není málo.

časopis XB-1

Kniha V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ vás na začátku chytne do svých spárů a vy zůstane v jejím zajetí až do úplného konce. Tento YA román rozhodně baví

knihazaknihou.cz

Dominika, veľmi pekne ďakujem za možnosť prečítať a hlavne dočítať tento príbeh. Prečítala som v živote všelijaké knihy, aj svetoznámych spisovateľov, ale mnohé Tvoje opisy, niektoré realistické dialógy, zaujímavé scény a nápady mi vyrážali dych a ja som si uvedomila, o koľko si lepšia autorka ako ja.

Veronika Valent