OBCHOD

cena 349 Kč

V této ceně je zahrnut balíček, který obsahuje:
+ 1x tištěná kniha V zajetí vlčích máků (s podpisem / věnování) 

+ dárek čtenářský zápisník ZAZA 
+ dobrota ke čtení
+ spešl záložka, jejíž význam pochopíš během čtení
+ poštovné
- z každé prodané knihy daruji část peněz na výsadbu stromů na sázíme budoucnost, jako rovnováhu za papír knihy a balení
- baleno do ze 70% recyklovaného a recyklovatelného materiálu

objednávkový formulář

zde prosím vyplňte všechny údaje a já vám zpět na uvedený e-mail zašlu potvrzení objednávky a podklady k platbě

o knize

anotace:

Anežka vede život jako každý maturant. Ne tak docela obyčejně žije i její nový soused. Jejich cesty se kříží až příliš často, někdy i s bolestivými následky. Je to jenom náhoda? Kromě toho poletuje ve vzduchu spousta otazníků. Kde Viktor, který si nechává říkat Falko, přišel k jizvě táhnoucí se napříč jeho tváří? Proč žije jen se svým strýcem? Co dělají a kam tak často mizí? A hlavně, jaké tajemství se ti dva snaží za každou cenu udržet za dveřmi svého drahého domu?

Napínavý příběh, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno, kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět, ale jen sami sebe!

...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.


název: V zajetí vlčích máků
podtitul:
nepodceňuj znamení
autor:
Dominika Digtyar
žánr
: beletrie, ya / na - fikce
počet stran: 344
vazba:
pevná šitá vazba, 145×210
váha: 0,49 kg
datum vydání
: 10/06/2019 
ISBN: 978-80-271-2094-9

ohlasy na knihu

Atmosféra je prostě boží. Knížka se navíc čte naprosto sama a nejen dialogy jsou od začátku do konce prošpikované vtipnými replikami, že i když jde o životy, zkrátka se nepřestanete smát. Shrnuto a podtrženo - tohle si prostě přečíst chcete!

Metalhead Booklover

Zaujetí pro svůj příběh, čtivý styl a jemně ironický nadhled autorka neztratí ani zde. A to je dobře. Takže ano, je to zase "jen" další young adult romance, ale Dominika Digtyar ji dokáže napsatta se stylistickými a psychologickými dovednostmi, jež překonávají i světové instantní bestselery žánru. Což není málo.

časopis XB-1

Kniha V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ vás na začátku chytne do svých spárů a vy zůstane v jejím zajetí až do úplného konce. Tento YA román rozhodně baví

knihazaknihou.cz

Dominika, veľmi pekne ďakujem za možnosť prečítať a hlavne dočítať tento príbeh. Prečítala som v živote všelijaké knihy, aj svetoznámych spisovateľov, ale mnohé Tvoje opisy, niektoré realistické dialógy, zaujímavé scény a nápady mi vyrážali dych a ja som si uvedomila, o koľko si lepšia autorka ako ja.

Veronika Valent 

informace k objednávkám

KOMUNIKACE: Po odeslání jakéhokoliv formuláře prosím kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak informovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit. Kontrolujte prosím i spam nebo hromadnou poštu a podobně, je možné, tam může můj e-mail s informacemi pro vás zapadnout. Pokud vám ode mě nic nepřišlo ani tak, určitě mi napište přímo, nebo přes sociální sítě. Na vaši objednávku reaguji maximálně do jednoho dne (spíše do pár hodin).

PLATBA - Platba je možná pouze převodem na účet (případně na fakturu). Možnost platby na dobírku bohužel není možná a to z důvodu a) nevyzvednutá kniha s věnováním se stává znehodnocenou a není možný její další prodej, b) dobírka zvyšuje konečnou cenu knihy, c) bohužel je vysoký počet nevyzvednutých zásilek s platbou na dobírku, za které odesílatel (já) ale musí uhradit poštovné. Tímto se snažím pouze předejít nepříjemnostem. Ihned po připsání peněz na účet bude zásilka bez zbytečných odkladů odeslána na adresu, kterou uvedete.

ODESLÁNÍ - Veškeré produkty odesílám v co nejkratším termínu bez zbytečných odkladů po připsání peněz na účet (případně dle domluvy nebo dostupnosti). Zasílám přes Zásilkovnu, případně po domluvě nebo z jiných důvodů přes Českou poštu. Vždy hledám a volím nejlevnější a nejspolehlivější cestu k vám.

VRÁCENÍ - Zakoupená kniha, v které je věnování (nikoli pouze podpis) nelze bohužel ze zjevných důvodů vrátit.

VÍCE V OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH A GDPR