OBCHOD - diáře

objednávkový formulář diář

zde prosím vyplňte všechny údaje a já vám zpět na uvedený e-mail zašlu potvrzení objednávky a podklady k platbě


CENA: 385 Kč 
včetně poštovného a s dárkem zdarma k předobjednávkám!

Nedatované diáře kupujete v předobjednání. Zboží vám nebude možné obratem zaslat
O jeho termínu doručení vás budu včas informovat (prozatím to vypadá na říjen).

informace k objednávkám

KOMUNIKACE: Po odeslání jakéhokoliv formuláře prosím kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak informovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit. Kontrolujte prosím i spam nebo hromadnou poštu a podobně, je možné, tam může můj e-mail s informacemi pro vás zapadnout. Pokud vám ode mě nic nepřišlo ani tak, určitě mi napište přímo, nebo přes sociální sítě. Na vaši objednávku reaguji maximálně do jednoho dne (spíše do pár hodin).

PLATBA - Platba je možná pouze převodem na účet (případně na fakturu). Možnost platby na dobírku bohužel není možná a to z důvodu a) nevyzvednutá kniha s věnováním se stává znehodnocenou a není možný její další prodej, b) dobírka zvyšuje konečnou cenu zboží, c) bohužel je vysoký počet nevyzvednutých zásilek s platbou na dobírku, za které odesílatel (já) ale musí uhradit poštovné. Tímto se snažím pouze předejít nepříjemnostem. Ihned po připsání peněz na účet bude zásilka bez zbytečných odkladů odeslána na adresu, kterou uvedete (neplatí pro předobjednávky!).

ODESLÁNÍ - Veškeré produkty odesílám v co nejkratším termínu bez zbytečných odkladů po připsání peněz na účet (případně dle domluvy nebo dostupnosti - neplatí pro předobjednávky!). Zasílám přes Zásilkovnu, která je rychlá a spolehlivá.

VRÁCENÍ - Zakoupená kniha, v které je věnování (nikoli pouze podpis) nelze bohužel ze zjevných důvodů vrátit.

VÍCE V OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH A GDPR