PROJEKT:
příběh-příběh


PROJEKT "příběh-příběh" zahrnuje celkem 4 odvětví v oblasti psaní a čtení.

1) První z nich - o psaní: deníček autora, už spatřil světlo světa a jeho části stále vychází (a chystá se i přesun na "vyšší level"). Kouknout na dosavadní zápisky z deníčku můžete na jeho instagramu.

2) Druhým podprojektem je tahák. Jak už název napovídá, jedná se o soubor podkladů, pomůcek a taháků pro spisovatele a autory, které jim usnadní práci, přinesou nové nápady a pomůžou v tvorbě a psaní. Materiály nyní vznikají a brzy začnou vcházet do online prostoru. 

3+4) Třetí a čtvrtý projekt se více zaměřuje na knihy samotné a spojuje spisovatele a čtenáře. Prozatím jsou na papíře ve stádiu vývoje, promýšlení a skládání dohromady. Jako puzzle. Ale fakt to jako skvělý, literární, spisovatelsko-čtenářský puzzle do sebe božsky zapadá!! Snad s tím brzy pohnu, držte mi palce, pro mě to jsou zatím ty nneejjvvěěttššíí (píšu to tak debilně, abych zdůraznila, že to je fakt velký!) projekty, které vyžadují spoustu času, přemýšlení a vývoje - a to prostě bolí :D


Proč " příběh-příběh " ?

Protože spojuje dva významy - příběh, který tvoří spisovatel, a příběh, který vstřebává čtenář. 
Protože to je projet, jehož některé části ocení více autoři a spisovatel, a některé zase více čtenáři.

Protože jedno bez druhého nefunguje, jedno bez druhého není životaschopné. Bez spisovatelů by nebyl příběh, který by čtenáři mohli číst a žít. Bez čtenářů pozbývá smysl příběhu, který spisovatelé pro čtenáře tvoří a píší.
Protože to je možná příběh samotného příběhu...? (a maličký jazykolam, vyslovit to nahlas a rychle :)