Mé jméno je Dominika Digtyar

píšu knihy, tvořím a prodávám nemovitosti

Jsem nadšená pisatelka, sen si plnící spisovatelka, kreativec, copywriter na volné noze,
certifikovaný realitní makléř nadšený světem nemovitostí, 
a také příležitostný tvůrce v domácí dílničce u stolu pod lampičkou.

Jsem člověk velice tvořivý, s hlavou plnou (občas hloupých) nápadů, upřímnou láskou k příběhům, knihám a psaní. Nejlépe se cítím v přírodě a od jara do léta pobíhám bosa a s prsty od hlíny v mojí malé bylinkovo-zeleninové zahrádce.

Z profesního hlediska je pro mě ideální kombinace přírody a mého copy zaměření, proto se nejvíce zaměřuji na farmy, sady, ubytovací prostory. Nadšeně se rozhlížím po nemovitostech a v hlavě neustále rozvíjím pracovní nápady, které vždy nějakým způsobem souvisí nejčastěji s psaním.

Celý život žiju v lázeňském městě nedaleko od Prahy. V ruce mám neustále foťák. Pokud sedím, je dost pravděpodobné, že na klíně budu mít notebook a prsty mi budou kmitat po klávesnici. V hlavě si nosím jedno prosté přání - plnit si sny a svůj čas vyplňovat kvalitně a hlavně tím, co mě baví a v čem vidím smysl. A všechno, co si na těchto stránkách přečtete, je pro mě smysluplné a naplňující.


V bodech o mé práci:

  • Napsala jsem knihu V zajetí vlčích máků (Grada, 2019), a několik dalších, které do světa vyslat teprve chystám. V knize DivergentCzech vyšla má povídka Srdcetep (CooBoo, 2015).
  • Jsem realitní makléř s osvědčením, pro svět realit jsem nadšená a tato práce mě nesmírně baví! Realitní činnost vykonáváme spolu s manželem - DiVan reality.
  • Spolupracuji s firmami a očima zákazníka se starám o jejich obsah sociálních sítí, weby, texty a produkty. Mým úkolem je převzít od vás časově náročnou péči o prezentování firmy, abyste se vy mohli plně soustředit na svou práci.
  • Posledním aspektem výčtu mých činností je příležitostná výroba produktů - od nápadu, přes výrobu až po realizaci, charakterem primárně pro radost. 


Svůj život ráda shrnuju třemi všeříkajícími slovy
další projekty

KONTAKTUJTE MĚ

ať už mi chcete napsat jen tak, máte otázky nebo chcete navázat pracovní spolupráci, prosím, neváhejte mě kontaktovat

můj e-mail pro přímou komunikaci: dominika.digtyar@gmail.com nebo  vankova.do@gmail.com

informace k objednávkám

KOMUNIKACE: Po odeslání jakéhokoliv formuláře prosím kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak informovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit. Kontrolujte prosím i spam nebo hromadnou poštu a podobně, je možné, tam může můj e-mail s informacemi pro vás zapadnout. Pokud vám ode mě nic nepřišlo ani tak, určitě mi napiště přímo, nebo přes sociální sítě. Na vaši objednávku reaguju maximálně do jednoho dne (spíše do pár hodin).

PLATBA - Platba je možná pouze převodem na účet (případně na fakturu). Možnost platby na dobírku bohužel (kvůli EET) není.

ODESLÁNÍ - Veškeré produkty desílám v co nejkratším termínu po připsání peněz na účet (případně dle domluvy nebo dostupnosti). Většinou zasílám přes ČP, ale je možné, že v závislosti na objednávce využiji jiného přepravce. Vždy hledám a volím nejlevnější a nejspolehlivější cestu k vám.