Mé jméno je Dominika Digtyar

píšu knihy, prodávám nemovitosti, textuju a tvořím

Jsem nadšená pisatelka, sen si plnící spisovatelka, kreativec, copywriter na volné noze,
certifikovaný realitní makléř nadšený světem nemovitostí, 
a také příležitostný tvůrce v domácí dílničce u stolu pod lampičkou.

Jsem člověk velice tvořivý, s hlavou plnou (občas hloupých) nápadů, upřímnou láskou k příběhům, knihám a psaní. Nejlépe se cítím v přírodě a od jara do léta pobíhám bosa a s prsty od hlíny v mojí malé bylinkovo-zeleninové zahrádce.

Z profesního hlediska je pro mě ideální kombinace přírody a mého copy zaměření, proto se nejvíce zaměřuji na farmy, sady, ubytovací prostory. Nadšeně se rozhlížím po nemovitostech a v hlavě neustále rozvíjím pracovní nápady, které vždy nějakým způsobem souvisí nejčastěji s psaním.

Celý život žiju v lázeňském městě nedaleko od Prahy. V ruce mám neustále foťák. Pokud sedím, je dost pravděpodobné, že na klíně budu mít notebook a prsty mi budou kmitat po klávesnici. V hlavě si nosím jedno prosté přání - plnit si sny a svůj čas vyplňovat kvalitně a hlavně tím, co mě baví a v čem vidím smysl. A všechno, co si na těchto stránkách přečtete, je pro mě smysluplné a naplňující.


V bodech o mé práci:

  • Napsala jsem knihu V zajetí vlčích máků (Grada, 2019), a několik dalších, které do světa vyslat teprve chystám. V knize DivergentCzech vyšla má povídka Srdcetep (CooBoo, 2015).
  • Jsem realitní makléř s osvědčením, pro svět realit jsem nadšená a tato práce mě nesmírně baví! Realitní činnost vykonáváme spolu s manželem - DiVan reality.
  • Spolupracuji s firmami a očima zákazníka se starám o jejich obsah sociálních sítí, weby, texty a produkty. Mým úkolem je převzít od vás časově náročnou péči o prezentování firmy, abyste se vy mohli plně soustředit na svou práci.
  • Posledním aspektem výčtu mých činností je příležitostná výroba produktů - od nápadu, přes výrobu až po realizaci, charakterem primárně pro radost. 


Svůj život ráda shrnuju třemi všeříkajícími slovy
další projekty

KONTAKTUJTE MĚ

ať už mi chcete napsat jen tak, máte otázky nebo chcete navázat pracovní spolupráci, prosím, neváhejte mě kontaktovat

můj e-mail pro přímou komunikaci: dominika.digtyar@gmail.com 

ROZHOVORY A ČLÁNKY


AUTORSKÝ MEDAILONEK

Dětství prožila s odřenými koleny venku a v přírodě s kamarády a nejlepší zážitky má z letních táborů. Když povyrostla, jako správný introvert a toho času jedináček milovala knihy a příběhy. Ježíšek měl radost, aspoň věděl, co nosit za dárky.

Na střední škole jí ale přestalo stačit knihy pouze číst a přišla neodbytná potřeba příběhy také tvořit. Psaní začalo zdatně konkurovat čtení a touha tvořit narůstala. Dlouhá léta byl šuplík a vlastní plná hlava jediným místem, kde její úsměvné pokusy žily. S naběhanými kilometry, co ve svých konečcích její prsty měly, přišlo i uvědomění, že ten šuplík už přeci jen nestačí.

Několik let publikovala na veřejných místech a sbírala zpětnou vazbu, čtenáře a nápady. Od samého začátku pro ni má psaní jasný směr: "Píšu jen takové příběhy, které bych chtěla sama číst." Její pisatelské ambice jsou prosté - dát stejně nadšeným čtenářům chvíle zábavy a dobrodružství při čtení jejích knih a pro ty odvážné, hodně snící, i malou neodbytnou myšlenku, jestli se tohle, co čtou, náhodou někde za rohem přeci jen nemůže dít. V současné chvíli podniká, tvoří a plní si sny. Mezi jeden z těch donedávna nejméně uvěřitelných je pro ni vydání její první knihy V zajetí vlčích máků.

V roce 2015 ještě vyšla její povídka Srdcetep, která vyhrála druhé místo v literární soutěži CooBoo a byla vydána v souboru povídek DivergentCzech.

Do budoucna má v plánu dál psát a přinášet radost čtenářům stejně velkou, jakou má ona sama z psaní.