V zajetí vlčích máků

V zajetí vlčích máků je můj knižní debut, který vyšel 10. června 2019 u renomovaného nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. Kniha se zařadila spolu se třemi dalšími tituly českých autorek do nové edice Young Adult. Titul je možné zakoupit ve všech hlavních online knihkupectvích i v kamenných prodejnách po celé zemi (i na Slovensku). Kniha také vyšla jako e-book

Jde o napínavý příběh Anežky, Falka a jeho strýce Rika - kolem kterých se děje cosi podivného, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno, kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět, ale jen sami sebe!
...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.


Duše

Kniha Duše je mou prvotinou v pravém slova smyslu. Je to první kniha, kterou jsem kdy napsala, uzavřela, nabídla čtenářům. Je v ní skutečně kus mé (z psaní nadšené) duše. Kniha je prozatím pouze v elektronické podobě, ale doufám, že se to v dohledné době změní a budeme ji moci držet v rukou i tištěnou.

Mysteriózní příběh o nadpřirozených nuancích, které si chodí po světě, mezi námi, s rukama v kapsách. O Kryštofovi a Sam. O obrovském odhodlání přežít. Využít svou druhou šanci. O lásce, co je možná osudová, a možná to všechno byla jen shoda (ne)šťastných náhod.DivergentCzech

povídka Srdcetep

Soubor devíti nejlepších divergentních povídek z literární soutěže nakladatelství CooBoo (Abatros).

V knížce DivergentCzech najdete světy, v kterých řádí choroby krve, kde je mluvení bráno za přežitek, a když se vám moc rozbuší srdce, třeba jen z radosti, je to taky špatně. Budete číst příběhy o lásce na ten nejpodivnější možný způsob. Křehké, něžné, akční, ale i strašidelné. Budete se bát i vztekat nad hlavními hrdiny jako v každé jiné knize, jen tentokrát bude každé písmenko původní české.

Do sbírky jsem přispěla povídkou SRDCETEP (2. místo soutěže) pod jménem Vaňková.


DUFR

detektivní ya urban fantasy

Tahle kniha vznikla na základě jedné literární soutěže se zadáním - detektivní urban fantasy. Čistě detektivku jsem nikdy nepsala a pojem urban fantasy jsem si pro jistotu a dodržení zadání raději taky googlila. O téhle knize moc nemluvím, protože ač je to příběh od začátku do konce, je to kniha uspěchaná (měla jsem na vymyšlení a psaní jen měsíc) a tak, jak je teď, s ní nejsem spokojená. Potřebuje péči a náležitý čas a spoustu, ale opravdu spoustu přepisování.

Dufr není (v tuto chvíli) mou prioritou, ale časem se k ní jistě ráda vrátím. Koneckonců, je to moje třetí napsaná a dopsaná kniha v řadě.

NÁZORY NA MÉ KNIHY

Knihu Duše jsem od chvíle, co mi byla zaslána, přečetla již několikrát. Do té doby jsem se nikdy neodvážila číst příběhy od českých autorů, ale tahle kniha změnila můj názor. Děj mě zaujal od první strany, styl psaní mi neskutečně sedl a já tak jen hltala stránky až do konce. Postavy byly sympatické. Zápletka originální a její rozuzlení dle mého názoru dokonalé :). I přesto, že to nebyla oficiálně vydaná kniha, doporučovala jsem ji doslova na každém kroku a několika lidem jsem z ní dokonce předčítala. Nesetkala jsem se s jediným člověkem, který knihu četl a nelíbila se mu. Už jen tahle skutečnost mě utvrdila v tom, že nejsem pouze nějak zaujatá, ta kniha je jednoduše dobrá.Ráda bych se dočkala dne, kdy si knihu pořídím v papírové podobě, protože si to dle mého názoru zaslouží. A jestli jejímu vydání alespoň trochu pomůže tahle recenze, tak bych nemohla být šťastnější :).

T.

čtenář
kniha: Duše


Informace pro čtenáře, recenzenty a zájemce o spolupráci


Pokud jsi čtenář, bloger nebo recenzent, a chceš se mě na něco zeptat, nebo mi dát vědět, jak se ti kniha líbila, můžeš mi napsat na e-mail (dominika.digtyar@gmail.com) nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže. Ráda si přečtu tvoji zprávu, recenzi, názor i kritiku. Věř mi, že jakákoliv zpětná vazba je pro mě důležitá a navíc oceňuju čas, který jsi mě a mé knize věnoval/a! :)

Nevím, jak tenhle "sektor" nazvat, takže kulantně: pokud jsi "zájemce o spolupráci", neváhej se mi ozvat (e-mail: dominika.digtyar@gmail.com, nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže). Ráda poskytnu rozhovor (pro časopis, blog, osobní stránky,...), přijdu povídat o psaní na besedu, přijedu na knižní událost nebo se zůčastním vaší akce, na které byste mě rádi přivítali. Pokud o mně chcete napsat nebo použít nějaké moje fotky, prosím, dejte mi vědět, určitě v tom nebude problém, ráda poskytnu podklady. Nebráním se (téměř!) jakékoliv události nebo projektu!
Za vaše nabídky a návrhy budu ráda.

. . .

Dosavadní události: Dva křty knih (V zajetí vlčích máků (Václavké náměstí, Luxor), DivergentCzech (Praha, kavárna NONA); beseda o knížkách a psaní na základní škole pro děti z prvního stupně (zcela upřímně, byly nadšené! - Poděbrady), několik rozhovorů, medailonek knihy v časopise (Joy, XB-1), natočení několika video spotů s nakladatelstvím


RYCHLÝ KONTAKT