V zajetí vlčích máků

V zajetí vlčích máků je můj knižní debut, který vyšel 10. června 2019 u renomovaného nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. Kniha se zařadila spolu se třemi dalšími tituly českých autorek do nové edice Young Adult, kterou nakladatelství pokrylo všechny základní žánry (fantasy, romantika, napětí a thriller). Titul je možné zakoupit ve všech hlavních online knihkupectvích i v kamenných prodejnách po celé zemi (i na Slovensku). Kniha také vyšla jako e-book. V listopadu 2019 proběhl společný křest všech titulů edice v knihkupectví Luxor na Václavské náměstí v Praze. Kmotry byli spisovatel Pavel Renčín, spisovatelka Helena Rytířová a herečka Kamila Janovičová.


Duše

Kniha Duše je mou prvotinou v pravém slova smyslu. Je to první kniha, kterou jsem kdy napsala, uzavřela, nabídla čtenářům. Je v ní skutečně kus mé (z psaní nadšené) duše. Kniha je prozatím pouze v elektronické podobě, ale doufám, že se to v dohledné době změní a budeme ji moci držet v ruhou i tištěnou.

Jedná se o akční mystery román vyprávěný z pohledů dvou hlavních hrdinů, který vrhá Sam a Kryštofa do víru událostí, kde hra na kočku a na myš v paranormálních rozměrech razí heslo: účel světí prostředky. Pro vyšší cíl jsou třeba malé oběti. Jenže jak je ten cíl vysoký, když malá oběť znamená klidně i lidský život?


DivergentCzech

povídka Srdcetep

Soubor devíti nejlepších divergentních povídek z literární soutěže nakladatelství CooBoo (Abatros).

V knížce DivergentCzech najdete světy, v kterých řádí choroby krve, kde je mluvení bráno za přežitek, a když se vám moc rozbuší srdce, třeba jen z radosti, je to taky špatně. Budete číst příběhy o lásce na ten nejpodivnější možný způsob. Křehké, něžné, akční, ale i strašidelné. Budete se bát i vztekat nad hlavními hrdiny jako v každé jiné knize, jen tentokrát bude každé písmenko původní české.

Do sbírky jsem přispěla povídkou SRDCETEP (2. místo soutěže) pod jménem Vaňková.


Informace pro čtenáře, recenzenty a zájemce o spolupráci


Pokud jsi čtenář, bloger nebo recenzent, a chceš se mě na něco zeptat, nebo mi dát vědět, jak se ti kniha líbila, můžeš mi napsat na e-mail (dominika.digtyar@gmail.com) nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže. Ráda si přečtu tvoji zprávu, recenzi, názor i kritiku. Věř mi, že jakákoliv zpětná vazba je pro mě důležitá a navíc oceňuju čas, který jsi mě a mé knize věnoval/a! :)

Nevím, jak tenhle "sektor" nazvat, takže kulantně: pokud jsi "zájemce o spolupráci", neváhej se mi ozvat (e-mail: dominika.digtyar@gmail.com, nebo do rychlého kontaktu v okýnku níže). Ráda poskytnu rozhovor (pro časopis, blog, osobní stránky,...), přijdu povídat o psaní na besedu, přijedu na knižní událost nebo se zůčastním vaší akce, na které byste mě rádi přivítali. Pokud o mně chcete napsat nebo použít nějaké moje fotky, prosím, dejte mi vědět, určitě v tom nebude problém, ráda poskytnu podklady. Nebráním se (téměř!) jakékoliv události nebo projektu!
Za vaše nabídky a návrhy budu ráda.

. . .

Dosavadní události: Dva křty knih (V zajetí vlčích máků (Václavké náměstí, Luxor), DivergentCzech (Praha, kavárna NONA); beseda o knížkách a psaní na základní škole pro děti z prvního stupně (zcela upřímně, byly nadšené! - Poděbrady), několik rozhovorů, medailonek knihy v časopise (Joy, XB-1), natočení několika video spotů s nakladatelstvím


RYCHLÝ KONTAKT