V zajetí vlčích máků

V zajetí vlčích máků je můj knižní debut, který vyšel 10. června 2019 u renomovaného nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. Kniha se zařadila spolu se třemi dalšími tituly českých autorek do nové edice Young Adult. Titul je možné zakoupit ve všech hlavních online knihkupectvích i v kamenných prodejnách po celé zemi (i na Slovensku). Kniha také vyšla jako e-book

Jde o napínavý příběh Anežky, Falka a jeho strýce Rika - kolem kterých se děje cosi podivného, ve kterém se snoubí láska, nebezpečí a tajemno, kde nejde rozlišit dobré od špatného a hrdinové nezachraňují svět, ale jen sami sebe!
...a Falko dobře ví, že znamení, která je vedou světem na hraně zákona, by se rozhodně neměla podceňovat.


Duše

Kniha Duše je mou prvotinou v pravém slova smyslu. Je to první kniha, kterou jsem kdy napsala, uzavřela, nabídla čtenářům. Je v ní skutečně kus mé (z psaní nadšené) duše. Kniha je prozatím pouze v elektronické podobě, ale doufám, že se to v dohledné době změní a budeme ji moci držet v rukou i tištěnou.

Mysteriózní příběh o nadpřirozených nuancích, které si chodí po světě, mezi námi, s rukama v kapsách. O Kryštofovi a Sam. O obrovském odhodlání přežít. Využít svou druhou šanci. O lásce, co je možná osudová, a možná to všechno byla jen shoda (ne)šťastných náhod.DivergentCzech

povídka Srdcetep

Soubor devíti nejlepších divergentních povídek z literární soutěže nakladatelství CooBoo (Abatros).

V knížce DivergentCzech najdete světy, v kterých řádí choroby krve, kde je mluvení bráno za přežitek, a když se vám moc rozbuší srdce, třeba jen z radosti, je to taky špatně. Budete číst příběhy o lásce na ten nejpodivnější možný způsob. Křehké, něžné, akční, ale i strašidelné. Budete se bát i vztekat nad hlavními hrdiny jako v každé jiné knize, jen tentokrát bude každé písmenko původní české.

Do sbírky jsem přispěla povídkou SRDCETEP (2. místo soutěže) pod jménem Vaňková.

NÁZORY NA MÉ KNIHY

"Kniha V ZAJETÍ VLČÍCH MÁKŮ se ke mě dostala až teď a musím vám říct (napsat) že je úžasná!

Asi nejlepší jakou jsem kdy četla ♥
Jste úžasná autorka!"

Markéta

zpráva, čtenář

kniha: V zajetí vlčích máků

Knihu Duše jsem od chvíle, co mi byla zaslána, přečetla již několikrát. Do té doby jsem se nikdy neodvážila číst příběhy od českých autorů, ale tahle kniha změnila můj názor. Děj mě zaujal od první strany, styl psaní mi neskutečně sedl a já tak jen hltala stránky až do konce. Postavy byly sympatické. Zápletka originální a její rozuzlení dle mého názoru dokonalé :). I přesto, že to nebyla oficiálně vydaná kniha, doporučovala jsem ji doslova na každém kroku a několika lidem jsem z ní dokonce předčítala. Nesetkala jsem se s jediným člověkem, který knihu četl a nelíbila se mu. Už jen tahle skutečnost mě utvrdila v tom, že nejsem pouze nějak zaujatá, ta kniha je jednoduše dobrá.Ráda bych se dočkala dne, kdy si knihu pořídím v papírové podobě, protože si to dle mého názoru zaslouží. A jestli jejímu vydání alespoň trochu pomůže tahle recenze, tak bych nemohla být šťastnější :).

T.

čtenář
kniha: Duše