PŘÁTELÉ... KONEČNĚ!

24.09.2018

Takže, drazí přátelé. Konečně můžu už oficiálně...

Tolik jsem se těšila na tenhle okamžik, až ho budu moct říct světu. Tolik let jsem o tom snila a šla si za tím přes všechny ty klacky pod nohama (a že jich bylo, člověk by ani nevěřil!) a nevzdala to, i když jsem kolikrát brečela na Michalově rameni, že už na to kašlu, že to nemá cenu, že to, co dělám, nikoho nezajímá a nikdy nebude. Že to nikdo nechce. A i přes to jsem si zatím pořád šla. Fňukala a snad i vážně nevěřila, ale šla. Jak robot. Šla, šla, šla. A teď jsem tady. Na jedný neskutečně dlouhý cestě, která má zastávky. Došla jsem na konec jednoho úseku a odstartovala závod dalšího. Jsem tu, na počátku přeměny mého snu ve skutečnost. Protože sny se i navzdory všem pochybnostem plní, né že né.

Takže, drazí přátelé. Konečně můžu už oficiálně, po dlouhých měsících, říct, že vyjde má první kniha. Jakože... fakticky. Ach!

Vlčí máky (takhle se sice jmenovat nebude, ale co už :D) můžete prolustrovat v téhle složce Zatím tam toho moc není, ale jak budou práce na knize postupovat vpřed, o vše se s vámi podělím :)

Sny se plní 🙏

A za veškerou (ať už jakoukoliv) vaši podporu budu nesmírně vděčná 🙏