nákupní košík: mýdlo s penězi

- s bambuckým máslem
- mrkvovým olejem
- eo a sušenými květy
- peníze uvnitř mýdla
(50/100/200/500/1.000,-)

   368 Kč / 1 kus


informace k objednávkám

KOMUNIKACE: Po odeslání jakéhokoliv formuláře prosím kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak kontaktovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit. Kontrolujte prosím i spam nebo hromadnou poštu a podobně, je možné, tam může můj e-mail s informacemi pro vás zapadnout. Pokud vám ode mě nic nepřišlo ani tak, určitě mi napište přímo, nebo přes sociální sítě. Na vaši objednávku reaguji maximálně do jednoho dne (spíše do pár hodin).

PLATBA - Platba je možná pouze převodem na bankovní účet. Možnost platby na dobírku bohužel není možná a to z důvodu a) nevyzvednutá kniha s věnováním se stává znehodnocenou a není možný její další prodej, b) dobírka zvyšuje konečnou cenu knihy, c) bohužel je vysoký počet nevyzvednutých zásilek s platbou na dobírku, za které odesílatel (já) ale musí uhradit poštovné. Tímto se snažím pouze předejít nepříjemnostem. Ihned po připsání peněz na účet bude zásilka bez zbytečných odkladů odeslána na adresu, kterou uvedete.

ODESLÁNÍ - Veškeré produkty odesílám v co nejkratším termínu bez zbytečných odkladů po připsání peněz na účet (případně dle domluvy nebo dostupnosti). Zasílám přes Zásilkovnu. (Případně po domluvě nebo z jiných důvodů přes Českou poštu. Vždy hledám a volím nejlevnější a nejspolehlivější cestu k vám.)

SEZNAM VÝDEJNÍCH MÍST ZÁSILKOVNY - zde je odkaz, na kterém si můžete najít nejbližší výdejní místo, které následně uvedete do objednávky. Napsat můžete jak celou adresu, tak i kód.
https://www.zasilkovna.cz/pobocky

VÍCE V OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH A GDPR