DUFR

detektivní ya urban fantasy

Tahle kniha vznikla na základě jedné literární soutěže se zadáním - detektivní urban fantasy. Čistě detektivku jsem nikdy nepsala a pojem urban fantasy jsem si pro jistotu a dodržení zadání raději taky googlila. O téhle knize moc nemluvím, protože ač je to příběh od začátku do konce, je to kniha uspěchaná (měla jsem na vymyšlení a psaní jen měsíc) a tak, jak je teď, s ní nejsem spokojená. Potřebuje péči a náležitý čas a spoustu, ale opravdu spoustu přepisování. 

Dufr není (v tuto chvíli) mou prioritou, ale časem se k ní jistě ráda vrátím. Koneckonců, je to moje třetí napsaná a dopsaná kniha v řadě.

28. února 2018

Dopsáno. Odevzdáno.

Budu upřímná, málem jsem se u toho *** a málem jsem to nestihla :D

Poslední čtyři dny jsem psala fakticky od rána, přes celej den, celou noc až zase do šesti do rána. Skoro jsem na to neviděla, mlela jsem z posledního a skoro jsem to nestihla. Ještě dneska v poledne jsem dopisovala poslední část a znovu to celý pročítala. Knížku jsem tiskla v jednu odpoledne, došla mi přitom barva v tiskárně (to si neumíte představit, jak jsem nadávala) a tak Michal musel druhou část vzít do copycentra, zatímco já jsem doma psala souhrn děje a vyplňovala přihlášku.

Rukopis jsem potom strkala do obálky až v autě za jízdy. Musela jsem s tím přímo do nakladatelství, protože... jinak bych to prostě nestihla :D

Bylo to TAK vyčerpávající, já tu knížku reálně psala asi dvacet dní... nechápu. Nechápu, že to se mnou neseklo, že jsem to dopsala, že jsem se na to nevykašlala (i když jsem fakt chtěla, fakt že jo) a že jsem to tam dokázala dopravit vážně na tu úplně poslední chvíli.

Ale je tam. JE TAM! A já už psaní zase chvilku nechci ani vidět :D

 ͞

já cestou z nakladatelství: "Jůů, tak až přijedeme domů, tak si otevřu Podzimní listí a začnu dělat na něm!" Michal: "OMFG" ...jo :D