NEDATOVANÝ  DIÁŘ

Co znamená nedatovaný diář?

Je bez datumů :D Nadepsány jsou zde jen dny v týdnu. K čemu to je dobré? No, můžete začít zcela kdykoliv během roku, ale klidně i 1. ledna! Zapsat si tak můžete jen dny, které potřebujete. Navíc... takový diář oceňují tvůrčí duše, které si rády se svým osobním diářem hrají a dávají do něj kus sebe.
A přesně takový tento vesmírný diář je - bude vás mít rád, a vy budete mít rádi jeho!

Co všechno je uvnitř?

- celkem 53 týdnů vedených na dvojstranách od pondělí do neděle
- nápisy, stejně tak jako milé a povzbudivé nápisy a obrázky jsou v angličtině a to proto, aby si jej mohl užít naprosto kdokoliv. Nebojte se ale, jde jen o pár základních slovíček :)

Na tomto diáři je zvláštní a speciální jedna věc - ty povzbudivé obrázky a nápisy totiž z nějakého nevysvětlitelného důvodu vždy korespondují s aktuální situací majitele diáře.

- mimo to v diáři ještě naleznete sleep log pro záznam délky vašeho spánku (velice užitečná věc), mood log - pro sledování své nálady v průběhu času (velice zajímavá věc)
- dále seznam na Vánoční dárky, seznam, kam si zapíšete narozeniny všech blízkých hezky přehledně na jedno místo
- vaši soukromou filmotéku a samozřejmě i knihovnu
- na jedné stránce je i sklenice, kam si můžete zapisovat ušetřené peníze, pokud máte nějaký svůj cíl
- nechybí ani cestovní mapa světa, prostor pro seznam vašich přání (wishlist) a můžete si při pořízení napsat i dopis svému budoucímu já, který potom na konci, po propsaném diáři, znovu naleznete

A nebojte, nebudete ztraceni co se svátků týče, k diářům bude volně k dispozici seznam jmenných svátků v ČR.

Na vizuální stránku se můžete podívat na fotky diářů z předešlých let, které byly ještě datované (sjeď na stránce níž)

Proč předobjednávka?

Protože chci předejít malým skladovým zásobám a případně i naopak, zbytečným neprodaným kusům. Vážím si totiž stromů a je mi líto každého promarněného papíru.

K prvním předobjednávkám navíc dostanete dárek zdarma - knihomolský ZAZA zápisník

Kdy mohu čekat svůj diář?

První tisk plánuji na říjen. Kdy přesně se ještě uvidí. Ale buďte bez obav, do Vánoc se (zatím :D) všechno stíhá, slibuju!

O všem vás ale budu včas informovat, nebo se mě můžete kdykoliv zeptat (e-mail, sociální sítě)

Kde můžu předobjednat?

Přímo tady, pomocí tlačítka KOUPIT DIÁŘ se dostaneš na formulář, kde vyplníš údaje k objednávce a já ti obratem pošlu zpět potvrzení s podrobnými informacemi ↓


Jak se stane, že člověk vytvoří od nuly diář, kterých je kolem konce a začátku roku v obchodech a papírnictví tolik, až málem vypadávají z regálů, a ještě k tomu mnohdy za pár kaček? 

No, to máte tak, že jste trvale nespokojení s jejich formou a (z části zbytečným a z druhé části naopak nedostačujícím) obsahem. Neradi jej používáte, nelíbí se vám a vlastně je to taková úplně neosobní divná věc, do který byste si měli plánovat a poznamenávat zážitky a události. Tak takhle se to stane - jste nespokojení s tím, co je k dostání, a tak si vytvoříte svůj vlastní ideál. Sedíte u ilustrací, přemýšlíte co a jak, skládáte dohromady listy papírů, neodborně, bez drahých automatických produktů, všechno vlastní rukou od á do zet napíšete, vytvoříte.

Takhle vznikly tyhle diáře, který nedělají radost jenom mě, ale i desítkám z vás a to rok co rok.PŘIPRAVUJE SE 
univerzální, nedatovaný diář, abyste začali svůj nový rok kdykoliv budete chtít!


darujte (si) diář, co se o vás bude starat


pořiďte (si) diář, co vás bude mít rád, a vy budete mít rádi jeho

Jak ho získat? Je to jednoduché - vyplňte objednávku níže... a je to! :)

Další rok před námi.
Další možnosti, další příležitosti, další zážitky před námi.
A tenhle, ten dvacet-dvacet... ten bude stát za to, přátelé! Ten bude stát za to... ;)

Podrobné informace o diářích, proč by vám jeden takový rozhodně neměl chybět a co všechno na vás čeká uvnitř najdete pod objednávacím formulářem o kousek níž.Co je uvnitř?

A to se budete divit! Jsou to jednoduché kroky, kterými si lze snadno ověřovat, jestli o svoje zdraví (a to i duševní) dostatečně dbáme. Ono je to dneska strašně opomíjené a zesměšňované téma, ale skutečně na tom stojí naše životní pohoda.

 • mini KALENDÁŘ
 • trocha (vážně ale jen trocha) povídání
 • LUNÁRNÍ kalendář ✨🌑🌓🌔🌕 (protože jednou za čas se špatně spí zkrátka všem)
 • 12/365
 • OBRÁZKY a NÁPISY - místo na vlastní dokreslení, vybarvení nebo jakékoliv poznámky - je to vaše plátno, co čeká na štětec a tužku (aj/cz)
 • SLEEPLOG (zápis spánku) - na konci každého měsíce je pro uplynulých 28/30/31 dní samostatný, proč? to se budete divit, ale spánek je pro zdraví fyzické i duševní nesmírně důležitý, a protože jste do teď určitě netušili, jak moc to flákáte a odbýváte, teď uvidíte, jak moc málo (nebo až moc?) času regeneraci věnujete. Ručím vám za to, že si na to hned zvyknete a líp se vám bude dodržovat nějaký režim, pokud ho chcete nastavit
 • MOODLOG (zápis nálady) - tak jako u spánku, i nálada je jedním z všeovlivňujících faktorů. Vždyť to znáte, když vstanete levou nohou (někdo tomu říká prdelí napřed), zdá se vám potom, že je celý den na nic a pak se to prostě veze. No jo, jenže kolik takových dní za rok máte? Jak často jste naštvaní nebo smutní a jak často veselí a šťastní? Když jsem si tuhle barevnou skládačku začala vést já, byla jsem upřímně zděšena (překvapena bylo v tom případě fakt až na druhým místě). Uvědomila jsem si, že svůj život nechci mít nešťastnej a smutnej, chtěla jsem se víc radovat a ta červená bilance (barvy si určíte sami, pro mě byla naštvaná červená) byla alarmující. Je to neskutečný způsob zpětné vazby, kterou dáváme sami sobě, a nutí k opravdu hlubokému zamyšlení
 • VÁNOČNÍ SEZNAM
 • NAROZENINOVÝ SEZNAM
 • SAVING GOAL - šetřící láhev - zkrátka: šetříte si na něco penízky? Foťák, výlet, autíčko? Tady si každý měsíc zapíšete, co jste ušetřili. Budete mít přehled a vidět, kolik vám chybí a jak skvěle jste si vedli doposud :)
 • CESTOVNÍ MAPA - celýho světa! Vybarvuj, puntíkuj, označuj, popisuj, plánuj!
 • KNIHY, které si prostě musíte přečíst
 • FILMY, které zkrátka musíte vidět
 • WISHLIST- váš osobní seznam přání. Můžou to být věci, můžou to být zážitky, můžou to být sny, můžete si tam napsat, cokoliv chcete a v průběhu roku odškrtávat, jít si za zážitky, mít je na očích a nezapomenout na ně
 • a naposledy je DOPIS MÉMU BUDOUCÍMU JÁ - vřele doporučuju. Napište sami sobě do budoucnosti, třeba za rok, měsíc, pět let... napište si a zeptejte se sami sebe, kde jste, kam jste došli, jestli jste se nevzdali, uzdravili, zesílili, jestli jste si dost užívali a smáli se, jestli jste konečně změnili to, co jste tak dlouho chtěli... víte, tohle má jedno kouzlo - pokud si to za rok přečtete a zjistíte, že nic z toho, co jste chtěli udělat nebo dosáhnout, jste neudělali, nedostali se k tomu, odkládali to jako v ten čas, co jste si psali, uvědomíte si, že ten čas skutečně letí a že dnes je to zítra, o kterém jste mluvili včera. Práce vám neuteče, ale život zmizí ani nemrknete. A odkládat se dá donekonečna, to víme všichni. Jestli chceme ale žít, plnit si sny, překonávat sami sebe, je potřeba začít. A když jste všechno anebo většinu toho splnili, ten pocit... to je nejlepší motivace do dalšího posunu, věřte mi. Pokud si chcete jen slíbit, že budete prostě jenom víc šťastní, je to v pořádku. Stejně jako když si dáte za cíl vyletět do vesmíru. Jen vás varuju, buďte k sobě při psaní tohoto dopisu upřímní a nechtějte po sobě něco, co víte, že stoprocentně nechcete nebo to nezvládnete do určitého času, zbytečně sami sebe nestavte do situace, kdy budete na sebe tlačit anebo se cítit zle, že jste do puntíku nesplnili svá vlastní očekávání. Buďte prostě jen sami k sobě upřímní.
  - (o tom, jak jsem dopis do budoucnosti psala já si můžete přečíst v tomhle článku)


Důležité informace:

DOSTUPNOST - Diáře NEJSOU SKLADEM. - ale budou! :D
(Počet kusů je omezen, pokud chcete diář jako dárek pod stromeček, z předchozích zkušeností doporučuji objednat dříve. Dotisk by se nemusel do Vánoc stihnout, nebo by diáře nemusely stihnout dojít k vám.)

KOMUNIKACE - Prosím, po odeslání formuláře kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak informovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit, kam vám diáře zaslat. Kontrolujte prosím i spam nebo hromadnou poštu a podobně, je možné, tam může můj e-mail s informacemi pro vás zapadnout. Pokud vám ode mě nic nepřišlo ani tak, určitě mi napište buď přímo, nebo přes sociální sítě. Na vaši objednávku reaguji maximálně do jednoho dne (spíše do pár hodin).

PLATBA - Platba je možná pouze převodem na účet.

ODESLÁNÍ - Odesílám v co nejkratším termínu po připsání peněz na účet. Zasílám přes zásilkovnu