COPYWRITING

jsem vaše pravá ruka při komunikaci se zákazníky a v prezentaci vaší firmy


Držet krok se sociálními sítěmi a k tomu dělat dobře svou práci, která vyžaduje čas a plné oddání je velmi náročné. Ne výjimečně je jedna činnost na úkor druhé. Je tu ale řešení - a možná jednodušší a příjemnější, než jste si kdy představili.

Vy získáte všechen čas pro vaši práci, která si žádá vaši pozornosti a nasazení.

A já vás spojím se zákazníky, návštěvníky a fanoušky a předám jim informace, které chce, aby se k nim dostaly - kdy se u vás děje něco zajímavé? Kam za vámi mají přijet a kde mohou nakoupit? Něco se chystá? Pozvěte je na událost! Předejte jim atmosféru vaší práce, místa a produktů!

Postarám se o vaše sociální sítě, sepíši reporty z vaší společnosti, nezanedbám žádnou neopomenutelnou událost, pozvu vaše zákazníky za vámi i na kraj světa, osobitě jim dám nahlídnout, jací jste a proč si zaslouží vaši pozornost.

O JAKÝ OBOR SE NEJČASTĚJI STARÁM?

O farmy (malé i velké, rodinné, s ubytováním i s restaurací), pro majitele chaloupek a chat, ale i jiných ubytovacích zařízení, pro zahradnictví, sady apod. Neste z výše jmenovaných oborů? Mě to nevadí, já se vás i tak ráda ujmu a společně vymyslíme něco super!


NABÍZÍM

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Rádi byste byli na facebooku nebo instagramu? Máte krásné prostředí i produkty, veselý tým a neustále co ukazovat? Čas se zveřejňováním a postováním si schovejte pro sebe, tohle zvládnu hravě vyřídit za vás. Udělám plán a pravidelně připomenu vašim zákazníkům, proč vás mají rádi a sledují.

TEXTY NA WEB

Napíšu texty na váš web, popíšu příběh vaší společnosti a předám všechny podstatné informace ke každému bodu vašeho podnikání.

NABÍDKA SLUŽEB A PRODUKTŮ

Otextuji zboží nebo služby, které nabízíte, a předložím zákazníkům, proč by je měli chtít a mít. Řeknu to tak neodolatelně, že nikdo zkrátka... neodolá!

REPORTY

Reporty z vaší frimy / společnosti / farmy / chaty nebo chalupy / ... Týdenní nebo měsíční shrnutí co se u vás stalo, na čem pracujete a na co se mohou vaši zákazníky těšit.

FOCENÍ PRO WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Vyfotím produkty / prostory / akci pro vaši prezentaci na internetu.


POZVÁNKY NA UDÁLOSTI, LETÁKY

Pozvánky na události, o kterým chcete, aby se vědělo. Dopředu sestavím pozvánku a pravidelně až do samotné události ji budu připomínat.

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Založím vám webové stránky (účet) přes konstruktér. Nejsem programátor ani grafik, ale i tak vám dokážu poskládat funkční a vizuálně přitažlivý web, který bude připraven dát vašim zákazníkům všechny informace.

CENÍK

V případě zájmu mě prosím pro zaslání ceníku kontaktujte přes formulář níže.

Proč zde není ceník uveřejněn?
Ceny se snažím vždy ušít na míru klienta tak, aby byly obě spolupracující strany spokojeny. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a s cílem co nejlépe nastavit své služby, aby byli efektivní a přínosné. Cenové nabídky tedy tvořím s ohledem způsob a rozsah služeb.

Domluvit se tak, aby byly obě strany maximálně spokojené, je základ pro kvalitní spolupráci.


POPTEJTE MÉ SLUŽBY

zde prosím vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu zpět na uvedený e-mail


* KOMUNIKACE: Po odeslání jakéhokoliv formuláře prosím kontrolujte svou e-mailovou poštu, obratem vám odepíšu a domluvím s vámi další postup. Jelikož vás nemám jak jinak informovat, je to jediný způsob, jak se s vámi domluvit. Kontrolujte prosím i spam nebo hromadnou poštu a podobně, je možné, tam může můj e-mail s informacemi pro vás zapadnout. Pokud vám ode mě nic nepřišlo ani tak, určitě mi napiště přímo, nebo přes sociální sítě. Na vaši objednávku reaguju maximálně do jednoho dne (spíše do pár hodin).