COPYWRITING

jsem vaše pravá ruka při komunikaci se zákazníky a v prezentaci vaší firmy


Držet krok se sociálními sítěmi a k tomu dělat dobře svou práci, která vyžaduje čas a plné oddání je velmi náročné. Ne výjimečně je jedna činnost na úkor druhé. Je tu ale řešení - a možná jednodušší a příjemnější, než jste si kdy představili.

Vy získáte všechen čas pro vaši práci, která si žádá vaši pozornosti a nasazení.

A já vás spojím se zákazníky, návštěvníky a fanoušky a předám jim informace, které chce, aby se k nim dostaly - kdy se u vás děje něco zajímavé? Kam za vámi mají přijet a kde mohou nakoupit? Něco se chystá? Pozvěte je na událost! Předejte jim atmosféru vaší práce, místa a produktů!

Postarám se o vaše sociální sítě, sepíši reporty z vaší společnosti, nezanedbám žádnou neopomenutelnou událost, pozvu vaše zákazníky za vámi i na kraj světa, osobitě jim dám nahlídnout, jací jste a proč si zaslouží vaši pozornost.

O JAKÝ OBOR SE NEJČASTĚJI STARÁM?

O farmy (malé i velké, rodinné, s ubytováním i s restaurací), pro majitele chaloupek a chat, ale i jiných ubytovacích zařízení, pro zahradnictví, sady apod. Neste z výše jmenovaných oborů? Mě to nevadí, já se vás i tak ráda ujmu a společně vymyslíme něco super!


NABÍZÍM

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Rádi byste byli na facebooku nebo instagramu? Máte krásné prostředí i produkty, veselý tým a neustále co ukazovat? Čas se zveřejňováním a postováním si schovejte pro sebe, tohle zvládnu hravě vyřídit za vás. Udělám plán a pravidelně připomenu vašim zákazníkům, proč vás mají rádi a sledují.

TEXTY NA WEB

Napíšu texty na váš web, popíšu příběh vaší společnosti a předám všechny podstatné informace ke každému bodu vašeho podnikání.

NABÍDKA SLUŽEB A PRODUKTŮ

Otextuji zboží nebo služby, které nabízíte, a předložím zákazníkům, proč by je měli chtít a mít. Řeknu to tak neodolatelně, že nikdo zkrátka... neodolá!

REPORTY

Reporty z vaší frimy / společnosti / farmy / chaty nebo chalupy / ... Týdenní nebo měsíční shrnutí co se u vás stalo, na čem pracujete a na co se mohou vaši zákazníky těšit.

FOCENÍ PRO WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Vyfotím produkty / prostory / akci pro vaši prezentaci na internetu.


POZVÁNKY NA UDÁLOSTI, LETÁKY

Pozvánky na události, o kterým chcete, aby se vědělo. Dopředu sestavím pozvánku a pravidelně až do samotné události ji budu připomínat.

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Založím vám webové stránky (účet) přes konstruktér. Nejsem programátor ani grafik, ale i tak vám dokážu poskládat funkční a vizuálně přitažlivý web, který bude připraven dát vašim zákazníkům všechny informace.

CENÍK

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

cena v závislosti na druhu náročnosti příspěvku

150 Kč - 350

TEXTY NA WEBOVÉ STRÁNKY

700 Kč / hod

NABÍDKA SLUŽEB A PRODUKTŮ

700 Kč / hod

REPORTY

(v závislosti na frekvenci článků je rozsah 1 až 3 NS)

400 Kč

FOCENÍ

(focení i zpracování fotografií) + cestovní náklady

800 Kč

POZVÁNKY A LETÁKY NA AKCE

za 1 stranu listu (+ skutečné náklady za tisk a kusy)

500 Kč

FVYTVOŘENÍ STRÁNEK

- zahrnuje: založení účtu, rozvržení stránek,
vytvoření struktury webu
- nezahrnuje: texty a fotografie (obsah)

700 Kč / hod

.   .   .


Ceny jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na klientovi a jeho potřebách. Každý zákazník je individuální a má svou představu o prezentaci vlastní společnosti. Texty a další služby vám a vaší firmě přizpůsobím na míru, abyste byli vy i vaši zákazníci maximálně spokojeni. Domluvit se tak, aby byly obě strany maximálně spokojené, je základ pro kvalitní spolupráci.

POPTEJTE MÉ SLUŽBY

zde prosím vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu zpět na uvedený e-mail